Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Servisi

Ankara Acer Notebook Servisi ; Notebook ve Bilgisayar markası denilince akla ilk gelen markalardan birisi Acar’dır. Acer özellikle Laptop dizüstü bilgisayar konusunda devrim niteliğinde adımlar atmıştır Ankara Acer Notebook Servisi Laptop konusunda en kaliteli bilgisayar ve Laptop üreten firmalardan birisi haline geldi. Bugün Laptop almak isteyenler Acer markasına yönelmektedir. Acer markasını bu kadar popüler yapan nedenlerin başında firmanın sattığı ürünün arkasında bulunmasıdır. Yani bilgisayar satışından sonra da müşterisini asla yalnız bırakmayan bir firmadır. Bilgisayarlar garanti kapsamındadır.

Acer firmasını değerli kılan en önemli özelliği gelişmiş bir servis ağına sahip olmasıdır. Acer laptop servisleri ile laptop konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflemiştir. Acer Notebook servisimizde şu hizmetleri alabilirsiniz.

Acer Notebook Servisi Ankara

1 ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ: Acer Notebook veya Bilgisayarınız bozuldu. Bilgisayarınızın neden bozulduğunu öğrenmek istiyorsunuz. Hangi Notebook tamircisine giderseniz gidin bilgisayarınızın neden bozulduğunu öğrenmek için bile ücret ödemek zorundasınız. Çünkü bilgisayarınızın arızasının tespit edilebilmesi için bazen bilgisayarınızın açılıp sökülmesi incelenmesi gerekmektedir. Bu işlem için arıza tespit bedeli ödemek zorundasınız. Bilgisayarınızın yapılmasını istiyorsanız bir de tamir parası ödemek zorundasınız. Acer Laptop servislerinde bu saydıklarımız geçerli değildir. Acer Laptop servislerinde bilgisayarınızın arıza tespiti ücretsiz yapılır.

Acer Notebook ve Bilgisayarınızla ilgili bir rapor hazırlanır. Bu raporda sizlere bilgisayarın arızasının ne olduğunu, ne kadar ücret öderseniz bilgisayarınızın yapılacağı ve bilgisayarınızın ne kadar sürede yapılacağına ilişkin bilgiler verilir. Bilgisayarlarınızı yaptırmak istemiyorsanız bilgisayarınız bir güzel toplanıp eski haline getirilip sizlere ücretsiz olarak tespit edilir.

2 İŞLEMLERDE BİLİMSELLİK: İşini bilmeyen Notebook servisleri bilgisayarınızdaki sorunu bulmak için deneme yanılma yolunu kullanır. Bu durum genelde bilgisayarınızın başka parçalarına zarar vermektedir. Bilgisayar işi hassas bir iştir. Herkes bilgisayar işinden anlamaz. Notebook tamiri yapılabilmesi için tamiri yapacak kişinin Notebook konusuna uzman olması gerekir.

Son zamanlarda Notebook servis ve tamirci sayısında ciddi artış oldu. Bunun temel nedeni bilgisayar konusuna hakim olmayan kişilerin kendisini toplumda bilgisayarcı olarak tanıtım piyasaya girmiş olmasıdır. Ankara Acer servisimizde bilgisayarlarınıza bilimsel yöntemlerle yaklaşılır. İşinin ehli uzman kişilerce bilgisayarınız tamir edilir. Bilgisayarınızın tamiri ve bakımı için son teknolojik ürünler kullanılmaktadır.

3 YEDEK PARÇA DESTEĞİ: Acer servisimize geldiğiniz zaman bilgisayarınızın arızasının tespitinin hemen ardından bilgisayarlarınız bekletilmeden işleme alınır. Bu durum her servis için geçerli değildir. Bazı bilgisayar servisleri bünyesinde yedek parça bulundurmadığı için bilgisayarınızın bozulan parçasını sipariş etmektedir. Siparişin gelmesi tamir edilip bilgisayarınızın sizlere teslim edilmesi bazen 1-2 ayı bulmaktadır. Acer servisimizde bu şekilde beklemeye maruz kalmadan en kısa sürede bilgisayarlarınız tamir edilir. Acer Laptop ve Bilgisayar gruplarının tüm ihtiyacı olan Acer Lcd ve Led ekran, Acer Laptop Batarya, Acer Ram, Acer Harddisk, Acer Şarj adaptörü, Ekran kartı, Anakart, Kasa, menteşe, Cover gibi bir çok parçalarda servisimizde bulunmakta ve satışı yapılmaktadır.

4 MÜŞTERİ MEMNUNİYET İLKESİ: Acer servisimizi ayakta tutan en önemli özelliği müşteri memnuniyet ilkesine göre çalışmasıdır. Müşterilerini memnun etmek için yaptığı işlerin her zaman arkasında durmuştur. İşini temiz ve dürüst yaparak bilgisayarlar sorunsuz teslim edilir. Acer laptop servisimizde hem sizin yüzünüz güler hem de laptopunuz eski sağlığına kavuşur. Sizler Acer laptop servis bürolarında sıcak neskafelerinizi yudumlayıp güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle sohbet ederken Notebooklarınız bilgisayar uzmanı teknik ekibimizin elinde arıza tespiti yapılır. Arıza küçük çaplı bir şeyse tamir edilip kısa sürede teslim edilir. Arıza büyük boyutlu ve parça değişimi yapılacaksa size en kısa sürede yapılmak üzere gün verilir. Böylece sizde işlerinizi bu güne göre ayarlayabilirsiniz.

Acer Laptop Servisi olarak Ankara’nın birçok semtlerine Acer Teknik Servisi hizmeti vermekteyiz Çankaya Acer Servisi, Balgat Acer Servisi, Dikmen Acer Servisi, Kızılay Acer Servisi Öveçler Acer Servisi olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine Acer Notebook Tamiri, Acer Laptop Tamiri, Acer Bilgisayar Servisi ve Acer Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Laptop Yedek Parça satışlarını yapmaktayız.

Tags: Acer Servisi Ankara, Ankara Acer Notebook servisi, Acer Notebook tamiri merkezi

Acer Servis Ankara

Acer Notebook Servisi

Acer Notebook Tamiri