Acer Led ve Lcd Ekran

Acer Led ve Lcd Ekran

Acer Notebook servisimizde LED ve LCD Ekranlar 20 dk. Takılmaktadır. 2 yıl garantili orjinal paneller kullanılmaktadır

Acer Lcd Ekran değişimi : Lcd ekranların en çok kullanıldığı dönemdeyiz Bu ekranların en büyük özelliği sıvı ile kullanılıyor olmasıdır. Kırılan lcd ekranların onarımı ve tamiri çok zordur. Bu güne kadar müşterimiz bizlere binlerce lcd ekran getirmiş, servisimizde tamiri yapılıp, test edilip müşterilerimize sunulmuştur. Acer Lcd ekranların crt ekranlara göre frekansı hızlı ve radyasyon seviyesi azdır. Bu yüzden uzman bakımı gerektirir.Acer Notebook ve LaptopEkran değişimi (Panel)

Acer Notebookların görüntü gönderme led ekran sistemleri çok hassastır. Bu hassas yapıdaki alet çok çabuk kırılabilir yada çalışmaz hale gelebilirler. Genellikle led ekranlarda oluşan problemler Ekran kırılması, çatlaması, ekrana görüntü gelmemesi, ekranda çizgiler oluşması, ekranda bölümler oluşması, ekran görüntüsünün sadece beyaz yada siyah olması, ekranın bir süre sonra kaybolması tekrar gelip gitmesi, ekran ışığının parlaklığını yitirmesi ve pırpırlanması olabilir. Bu tür sorunlar Acer servisimizde tamir edilir, onarılamayan parçalar yenileriyle değiştirilir.

Acer Led ekranda oluşan kırılma sonucu parçalarda hasar görmüşse ekran yenisiyle değiştirilmesi gerekir. Kırılmalarda elektronik kart arızası olmuş olabilir. Bu kart tamir edilmediği sürece görüntü alamazsınız. Kaliteli ve güvenilir firmamız, tamir işi üzerine tüm ekranlarınızın bakım ve onarımını müşteriye uyum sağlayacak şekilde, bütçenize uygun fiyatlarda gerçekleştirir.

Değişimi ve tamiri yapılan Acer lcd ekranlar tekrar bir problem teşkil etmeyecek şekilde arızası giderilir. Tüm sorunlarınızı detaylı birşekilde anlatırsanız bizim için daha kolay bir tamir sağlayabilirsiniz. Lcd ekranların iç kirliliğinden doğan yanma sorunlarında yada elektrik arızalarında parça değişimi yaparız. Frekans düzeyi eşit orijinal Acer parçalar yerleştiririz. Kullanıcı hataları dışında tekrar bir sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Sorununuzu detaylı şekilde anlattığnız sürece gün içerisinde tekrar sizlere teslim etmeye çalışacağız. Değişimi ve Tamiri yapılan Ekranlar 2 yıla kadar garantilidir.

Tags: Acer Ekran (Panel) - Acer Notebook ekran çeşitleri - Acer orjinal Lcd Ekran - Acer Laptop ekran değişimi - Lcd ve Led Ekran çeşitleri

Acer Lcd Ekran

Acer Led Ekran

Acer Laptop Ekran değişimi