Acer Hdd, Harddisk

Acer laptop harddisk; Acer Laptop ve Notebooklarda Kullanılan tüm Acer Harddisk çeşitleri ve modelleri teknik servisimizde bulunmaktadır, Arızalı veya değiştirmek istediğiniz Harddiskler teknik elemanlarımız tarafından değişimi ve gerekli olan yazılımı yüklenerek sizlere teslim edilir. Takılacak Harddiskler Orinal Acer olup 2 yıl garantilidir. Bozuk olan Harddiskteki önemli bilgileriniz teknik elemanlarımız tarafından yeni takılan Harddiskin içine kopyalanmaktadır.


Acer Notebook Hard Disk

Harddisk Notebookta kalıcı olarak kalmasını istediğiniz dosya veya verilerinizi saklamanızı sağlayan donanımdır. Eğer ki Notebookunuzda veri saklamayı seviyorsanız veya yaptığınız işe alakalı olarak Acer Notebookunuzda büyük boyutlu dosyalar bulunduruyorsanız harddiskinizin özelliklerinin ihtiyaçlarınıza cevap verecek düzeyde yüksek olması gerekmektedir.

Hard diskinizin yetersiz olduğunu artık isteklerinizi karşılamadığını düşünüyorsanız teknik servisimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Teknik servisimiz sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda Acer Notebookta en uygun parçayı yenisiyle değiştirecektir. Hard diskiniz değiştirilirken ne kadar depolama alanı bulunduğu, veri alışverişi, dosya transferleri, harddiskin kullanacağı arabirim ve en önemlisi Notebook ile olan uyumu çok önemlidir.

Tabii Acer Harddisk seçerken ihtiyacınızı göz önünde bulundurmanız ve bu ihtiyaç doğrultusunda seçim yapmanız gerekmektedir. Özellik ve kapasite bakımından düşük hard disk kullanımı ileride yeniden değiştirme ihtiyacı doğurabilir. Bu da madden canınızı sıkabilir. Bunun için teknik servisimizle bilgi alışverişi yapmanız en doğru seçenek olacaktır.

Mesela oyun oynamayı seven, sürekli film veya eğitici videolar indiren bir kişinin yüksek kapasiteli hard diske ihtiyacı vardır. Depolama alanı, dosya alışverişi ne kadar iyi olursa işlem yapma hızınız o kadar yüksek kapasitede olacaktır.

Erişim süresi, veri aktarım hızı, dönüş hızı bir hard diskteki en belirleyici özelliklerdir.

Erişim süresi: Harddisk üzerindeki okuma- yazma kafasının disk üzerinde gitmek istediğiniz noktaya ulaşmak için geçen süredir.

Veri aktarım hızı: Harddiskteki saniye başına düşen aktarılan veri miktarıdır.

Dönüş hızı: Hard disk üzerindeki plakaların dönüş hızıdır.

Kafanızda bu özellikleri belirlerken teknik servisimizden yardım alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış arkadaşlarımız bu konuda sizin en doğru harddisk seçmenize yardımcı olacaktır.

Tüm bu özellikler belirlendikten sonra eski hard diskiniz yenisi ile teknik servisimiz değiştirilecek ve Notebookunuzda ki dosyalarınızı depolama, daha hızlı veri aktarma ve dosya okuma hızını arttırmış olacaksınız.

Tags: Acer Hdd, Acer Notebook Harddisk çeşitleri, Acer Orjinal Hdd, Acer Laptop Hdd

Acer Harddisk

Acer Laptop Harddisk

Acer Bilgisayar Harddisk