Acer Notebook Ekran kartı

Acer Ekran Kartı

Acer Notebook Ekran kartı değişimleri teknik servisimizde yapılmaktadır. Ayrıca Acer laptopların eekran kartı tamirleri garantili olarak yapmaktayız.

Acer Ekran kartları Laptop ve bilgisayarınızda görüntüyü sağlamada kullanılır. Acer Ekran kartınızı tamir ederken birçok noktaya dikkat ederiz. Bunların önemli sorunlarından birisi tozlanmadır. Uzun zaman temizlemediğiniz donanım parçaları tozlanma ile bozulabilir, yanabilir. Ekran kartında en büyük sorunlardan birisi yanma problemidir. Bozulan ekran kartınızı tamir ederken temizliğine, yağ durumuna, ekran kartı fanı varsa iç temizlik ve fan düzensizliğini onarma, hassas çalışma frekansına, termal macun durumuna, sıcaklık seviyesine, elektrik yüzünden oluşan devre problemlerinin hepsine birden bakarız.

ACER LAPTOP VE NOTEBOOK EKRAN KARTI

Ekran kartı görüntüyü iletmek için ana karttan aldığı voltajı kullanır. Ana karttan aldığı voltaj yüksekse muhtemelen bir süre sonra ekran kartınız arıza verecektir. Tüm durumlarınızı kontrol ediyoruz.

Ekran kartınızın performansını bilgisayarınız için üst noktaya taşıyacak şekilde tamir ediyoruz. Acer Ekran kartınızla ilgili ek özelliklerinizin yapılandırılması hakkında bilgileri sizler için sunuyoruz. Acer Ekran kartınızı tamir ederken uzman ekibimiz sizleri daha iyi bilgilendirmek için küçük bir kullanım programı sunar. Acer Ekran kartınızın sağlıklı ve daha uzun süre kullanımınızda kolaylık sağlayacaktır. Ekran kartınız bize ulaştığında gün içinde uzman ekibimiz tarafından tamiri yapılıp tekrar gönderilecektir. Ekran kartınızın tamir durumunu sitemizden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Tags: Acer Ekran Kartı - Acer Laptop Ekran kartı - Acer Notebook Ekran Kartı, Acer Bilgisayar Ekran kartı değişimi ve Ekran kartı tamiri

Acer Kart Tamiri

Acer Ekran kartı Tamiri

Acer Laptop Ekran Kartı Tamiri